Олена Кузьміна

Куратор напряму «Графічний дизайн».
Навчить кожного студента розряджати великі, ставити довгі тире і любити виправлення.
Графічна дизайнерка з 9-річним стажем, з них 4 роки – на позиції арт-директора, 3 роки – викладає.
Пройшла шлях від боязкого фрілансера за їжу до арт-директорки ліцензійних брендів Gapchinska, Prima Maria (by Maria Prymachenko), в агентстві ArtNation.
105 випускників у Перспективі, 300+ слухачів воркшопів та лекцій у трьох школах (Перспектива, Meat Study, Easy).


Портфоліо: https://www.behance.net/ ElenaKuzmina
Дарина Науменко

З 2012 року в дизайні реклами. Професійний дизайнер зі спеціалізацією в галузі графіки, дизайну веб-сайтів, цільових сторінок, ілюстрацій та айдентики. Працювала у креативному та маркетинговому агентствах, серед яких Popel Agency, R-Agency, Бюро Рекламних Технологій. Завдяки досвіду професійно прокачала креативний м'яз.

Вибрала фріланс, як підприємництво і щодня дякую за те, що прокидаюся без будильника. Створюю дизайн для початківців і стартапів, також працюю проектним дизайнером.

Крім дизайну, розширюю свої знання у галузі маркетингу, бізнес-аналізу, психології. Люблю приділяти увагу деталям. У кожному проекті шукаю нові грані, де можна вийти за рамки, чи то фотографія, копірайтинг, анімація, ілюстрації.

Портфоліо: https://www.behance.net/ naumenko_darina
Ірина Тригубова

Графічний дизайнер, ілюстратор
Професійно займається цифровою графікою понад 8 років і шалено закохана у свою роботу. Ірина – мікростокер, творець шрифтів та власник успішних магазинів з ілюстраціями та цифровими продуктами на основних світових графічних платформах, таких як Creativemarket та The HungryJpeg.

Портфоліо: https://www.behance.net/ RedInk_designs
https://creativemarket.com/ Red_Ink
Світлана Сергібаєва

Світлана – дизайнер, який пов'язаний із творчістю з дитинства. Закінчила художню школу, здобула вищу освіту в університеті технології та дизайну (спеціальність – графічний дизайн). Перший серйозний досвід роботи здобула в аналітично-консалтинговій організації. Після чого працювала як фрілансер, розробляючи величезну кількість проектів для замовників різних сфер діяльності. Має досвід роботи понад 4 роки. В курсі всіх новинок у дизайні завдяки активній життєвій позиції. Готова поділиться досвідом та навичками роботи у графічних програмах.

Портфоліо: https://www.behance.net/ sergibaevae039
Олександра Кириченко

Працює у сфері поліграфії з 2010 року. У Олександри вища педагогічна освіта у галузі комп'ютерної графіки. Протягом останніх 5 років професійно займається розробкою дизайну поліграфічної продукції.

«Мені подобається вчитися чогось нового та цікавого, а також люблю ділитися своїми знаннями та досвідом зі слухачами»

Портфолио: https://www.behance.net/ kyrychenko_sasha
Віра Покорська

Закінчила факультет соціології НТУУ КПІ. Там викладала філософію, логіку, етику, естетику.

2012 р. відкрила власне рекламно-поліграфічне підприємство.
Готова ділитися досвідом практичної поліграфії.

Портфоліо: http://5troll.wix.com/ portfolio
Анна Сезон

Професійно понад 5 років займається каліграфією. Працює у різних техніках. У 2015 році у Харкові брала участь у конкурсі з каліграфії на честь свята слов'янської писемності, де посіла 2 місце. Весною 2016 року на Книжковому Арсеналі брала участь у виставці «Жива каліграфія» від Арт та Я. Працює дизайнером у Booklover — магазинчику аксесуарів для любителів книг.

Анна - фея красивих написів. У її руках перо буквально оживає!

Портфоліо: https://www.behance.net/ a_sezon