ОНЛАЙН-КУРС ВІЗУАЛІЗАЦІЇ ЛАНДШАФТУ НА ОСНОВІ ПРОГРАМИ REALTIME
30 годин роботи з тренером
З нуля та до професійного рівня!
Комп'ютерна програма RealTime Landscaping Architect — найзручніший інструмент ландшафтного дизайнера, що дозволяє максимально точно передати дизайнерську ідею в 3D.
ДЛЯ ЧОГО ВАМ ПОТРІБЕН REALTIME?
  • Ви зможете спроектувати зовнішній вигляд садибної ділянки в об'ємі
  • Або зможете ефектно продемонструвати свою дизайнерську ідею замовнику чи підрядникам
  • Реалістично та докладно покажете свою ділянку — з різними насадженнями, водоймами, газонами, доріжками, альтанками
  • Професійно освоївши RealTime, ви зможете брати замовлення на візуалізацію ландшафту у 3D
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Навчання.
Живі ефіри з тренером
Домашні
завдання
Захист проекту. Видача Сертифікату
Розбір «домашок»
з коментарями тренера
1
2
3
4
Інтерфейс програми RealTime
ПРОГРАМА КУРСУ
Креслення
Налаштування місцевості
Рівні
Організація роботи з об'єктами
Вивчення розділу «Головна»
Вивчення розділу «Ландшафт»
Декоративні елементи
Розділ «Будівництво»
Водні об'єкти
Розділ «RealTime Landscaping Photo»
Розділ «RealTime Picture Editor»
Заняття проводяться у форматі живих ефірів онлайн
1,5 місяці, 10 онлайн-занять
7 800 грн за курс
або 2 оплати по 4000 грн
СТАРТ КУРСУ
з 16 січня
11:00 — 13:00
ВИКЛАДАЧІ
Діана Бортник

Магістр будівництва, ландшафтний дизайнер з великим досвідом. В її багажі відвідування садів Європи, у тому числі Англії, лекції/майстер-класи наших та європейських колег. Корисний досвід роботи з Мінекології у створенні нових норм обрізки дерев у місті. Листування з управліннями озеленення Лондона, Відня, Риги, Берліна, для отримання їхнього досвіду догляду за деревами в місті і т.д.
Марина Литвинович

Ландшафтный архитектор со стажем работы более 19 лет.
Регулярно принимает участие в семинарах и конференциях, в поездках по лучшим садам Европы. Является автором ряда статей в профильном журнале Ландшафт и архитектура.
Ведет страницу LD Group Landscape на фейсбуке, на которой можно увидеть ее реализованные объекты.
«Ландшафтному дизайнеру нужно учиться всю жизнь. Я помогу вам сделать первые шаги на этом пути.»
Алла Клочок

В сфере ландшафтного дизайна и озеленения работает с 2010 года. За это время созданы и реализованы десятки самых разных по стилю и сложности садов, от небольших частных до баз отдыха и гостиничных комплексов..
Профессиональный биолог, закончила университет им. Шевченко, факультет биологии. Практиковалась на обучающих семинарах по ландшафтному дизайну в Германии и Франции. Принимала участие в авторских семинарах Джона Брукса, Энди Стеджена. Побывала в образовательных турах по садам и паркам мира: Германии, Франции, Италия, Австрии.
«Сад – это продолжение дома, отражающий характер своего владельца, где человек чувствует себя комфортно и уютно. Гармонично спроектированный сад должен быть одинаково прекрасен в разное время года.»
Вера Цихон

Вера Николаевна — опытнейший практик в сфере ландшафтного дизайна, успешный преподаватель со стажем (около 15 лет). В ее портфолио — 47 разработанных дизайнерских проектов, 23 выполненных проектных работы.

В «Перспективе» ведет интереснейшие мастер-классы и выездные занятия.

«В каждом слушателе я вижу творца, художника и талантливого автора! Ваш успех — в вашем стремлении научиться и реализоваться!»

Виктория Куца

Практикующий ландшафтный дизайнер со стажем более 7 лет.
За это время разработано 34 проекта.
Дендролог-практик: имеет большой опыт работы с растениями.
Относится к своей работе по принципу: «Каждая идея имеет право на жизнь… Главное — суметь правильно и гармонично её реализовать!»
Алла Клочок

У сфері ландшафтного дизайну та озеленення працює з 2010 року. За цей час створено та реалізовано десятки найрізноманітніших за стилем та складністю садів, від невеликих приватних до баз відпочинку та готельних комплексів.
Професійний біолог, закінчила університет ім. Шевченка, факультет біології. Практикувалась на навчальних семінарах з ландшафтного дизайну у Німеччині та Франції. Брала участь у авторських семінарах Джона Брукса, Енді Стеджена. Побувала в освітніх турах садами та парками світу: Німеччини, Франції, Італія, Австрії.
«Сад – це продовження будинку, що відображає характер свого власника, де людина почувається комфортно та затишно. Гармонійно спроектований сад повинен бути однаково прекрасний у різні пори року.»
Вера Цихон

Вера Николаевна — опытнейший практик в сфере ландшафтного дизайна, успешный преподаватель со стажем (около 15 лет). В ее портфолио — 47 разработанных дизайнерских проектов, 23 выполненных проектных работы.

В «Перспективе» ведет интереснейшие мастер-классы и выездные занятия.

«В каждом слушателе я вижу творца, художника и талантливого автора! Ваш успех — в вашем стремлении научиться и реализоваться!»

РОБОТИ НАШИХ ВИПУСКНИКІВ
МОЖЛИВОСТІ ПРОГРАМИ
ТЕЛЕФОНУЙТЕ
ПИШІТЬ
+38 (063) 478 69 43
sales.perspectiva@gmail.com
Ознайомтесь з нашою політикою конфіденційності